Wreszcie w Chinach - Centrum treningów

 

Ukończenie kursu w centrum treningów jest obowiązkowe. Powodem jest nie tylko fakt, że Star Exchange chce oferować usługi najwyższej jakości nie Tylko tobie, lecz także rodzinom, które przyjmują au-pair.Sensem kursu jest uwrażliwienie Cię na chińską kulturę, metody wychowywania dzieci a także medody wychowywania zabawą. W czasie kursu będziesz pod okiem specjalistów opiekować się dziećmi i dostawać wskazówki. Czas trwania kursu jest zależny od Twoich indiwidualnych umiejętności. Zazwyczaj są to cztery do siedmiu dni, jednak czas ten może być przedłużony.

 

Czego nauczysz się od doświadczonych przedszkolanek:

  • jak masz się zachować w chińskiej rodzinie?
  • jakie są chińskie dzieci?
  • jakie są chińskie zwyczaje, co uważa się za niegrzeczne zachowanie?

 

jak możesz się porozumiewać z chińskimi dziećmi i je lepiej rozumieć? 

jakimi metodami można chińskie dzieci nauczyń języka angielskiego? 

Kurs ten powinien być widziany jako wyjątkowa szansa do przygotowania się na Twoje późniejsze zadania. Nie krępuj się zadawać pytania. Dlaczego właściwie przeprowadzamy ten kurs nawet w przypadku gdy ktoś posiada doświadczenia w opiece nad dziećmi? Po prostu dlatego , ponieważ codzienność w Chinach różni się od tej w Twoim kraju. Przykładem są np. wcześniejsze pory posiłków. Ten kurs ma Ci pomóc w późniejszej orientacji, abyś nie popełniał gaf.

Po odbyciu intensywnego kursu zaczyna się wreszcie Twój właściwy pobyt u rodziny oraz kurs językowy. Transport z ośrodka treningowego do miejsca zamieszkania jest dla Ciebie bezpłatny.