Home - Dlaczego Star Exchange?

 

Star Exchange ma wraz ze swoim programem Au –Pair w Chinach bardzo wiele do zaoferownia! Jest to najlepsza nam znana oferta tego typu!

 

Mianowicie:

  • Mamy własnych pracowników w miejscu pobytu
  • Sprawdzamy dokładnie agencje partnerskie
  • Jeżeli istnieje potrzeba, przeprowadzamy treningi dla pracowników agencji parterskich

Zapewnienie indywidualnej, do konkretnej sytuacji dopasowanej opieki oraz bardzo dobre przygotowanie jest dla nas najwyższym priorytetem.

Zapewniamy Ci kurs języka chińskiego na renomowanym uniwersytecie. Oprócz tego będziesz przebywał w zamożnej chińskiej rodzinie.  Autentyczne otoczenie językowe jest bardzo ważnym elementem, gdyż zazwyczaj podczas kursów języka obcego w czasie wymian studenckich, uczysz się języka obcego po angielsku i mieszkasz często w akademikach przeznaczonych dla obcokrajowów.

Wyjechać do Chin jako Star Exchange Au-Pair, jest więc najlepszą gwarancją, nauki tamtejszego języka oraz kultury. Naszym  celem jest aby się to powiodło, gdyż wiemy, że pomoże Ci to w Twojej przyszłej karierze. Pomyśl sam: Kto z Twoich znajomych mówi czy pisze po angielsku? A kto mówi czy pisze po chińsku?

Jest dla nas bardzo ważne, żeby nasza oferta nie tylko brzmiała obiecująco, lecz także aby stała się rzeczywistością! Gdyż Wy jesteście naszą przyszłością! 

 

Zachęcamy Cię do porównania naszej oferty z innymi tego typu: 

  • Kto zaoferuje Ci od poniedziałku do piątku 3 godziny nauki języka chińskiego na renomowanym uniwerytecie?
  • Kto sfinansuje Ci przy rocznym pobycie lot do Chin a także powrót do domu?
  • Kto zatroszczy się o ewentualne dalsze plany pobytu w Chinach?
  • Kto pomoże Ci zorganizować Twój czas wolny a także podróże?

Oczywiście dostaniesz od nas także kieszonkowe, ubezpieczenie, własny pokój z dotępem do internetu, pomoc w załatwianiu wszelkich formalności i wiele więcej. Twój własny nakład finansowy ogranicza się do kosztów związanych z przygotowaniem do wyjazdu jak np. opłata za wizę. Gdzie znajdziesz tak dogodną ofertę?

Więcej Informacji o naszej ofercie znajdziesz w punkcie „nasza oferta” oraz w innych punktach naszej strony internetowej. 

Cieszymy się bardzo na Twoje podanie! Twój team ze Star Exchange