Wreszcie w Chinach - Spotkania au pair

 

Naturalnym jest, że podczas dłuższego pobytu zagranicą, szuka się intuicyjnie ludzi, którzy dzielą ten sam los. Ma się ochotę na podzielenie się wrażeniami, wymianę spostrzeżeń. Oczywiście, że tęskni się także za przyjaciółmi oraz rodziną, jednak oni mogą tylko po części zrozumieć przeżycia osoby, która wyjechała, gdyż nie znajdują się w tej sytuacji. Z tego względu Star Exchange organizuje w Chinach spotkania au-pair. Staramy się robić to raz w miesiącu , co w takich miastach jak Pekin nie przedstawia żadnego problemu.

Jeden z opiekunów daje au-pair znać gdzie i kiedy odbędzie się spotkanie.Spotykacie się, idziecie coś zjeść, robicie wypad do ciekawego miejsca lub  idziecie wspólnie zwiedzać. Podczas spotkania masz wystarczająco dużo czasu aby nawiązać kontakt z innymi au-pair.

Zwóć uwagę podczas wypełniania formularza online, że możesz umożliwić nam podanie Twojego adresu e-mail innym au-pair. W ten sposób chcemy ułatwić wam nawiązanie kontaktu niezależnie od organizowanych przez nas spotkań. Chiny są bardzo duże i nie możemy zagwarantować, że spotkania zorganizujemy w każdym mieście, więc jest to świetna możliwość poznać ciekawych ludzi, którzy biorą udział w programie au-pair.